wrapper

Білім беру басқармасы «СамұрықҚазынаТраст» әлеуметтік жобаларды дамыту қорымен бас серіктестік жанындағы коммуникативтік бастамалар және стратегиялар қорымен бірлесіп 2018 жылғы 13-14 қаңтарда «SportFEST Kazakhstan» республикалық мектеп олимпиадасының аймақтық іріктеу турнирін өткізуді жоспарлайды.

Спартакиада орта мектептің 8-10 сынып оқушылары арасында спорттың 6 түрі бойынша өтеді: шахмат, тоғызқұмалақ, баскетбол (қыздар), футзал (ер балалар), үстел теннисі және әскери-қолданбалы спорт. Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріқұнды сыйлықтар және спартакиаданың республикалық кезеңіне қатысу мүмкіндігін алады (Щучиск қ.).

Жарысқа облыстың барлық аудандары мен қалаларының 200-ден астам спортшысы қатысады.

Жарыстың қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды:

 

            Тоғызқұмалақ (ұлдар)

1 орын - Сулейменов Нұрсұлтан, Ақсу қаласының №2 орта мектебінің оқушысы;

2 орын – Жұмағали  Сарымдат - «Назарбаев зияткерлік мектебінің» оқушысы;

3 орын - Павлодар қаласы №7 орта мектебінің оқушысы Смағұлов Сұлтан.

 

            Тоғызқұмалақ  (қыздар)

1 орын - Екібастұз қаласының № 22 орта мектебінің оқушысы Баилдяшева  Жамиля;

2 орын - Баяхмет Айдана, Ақсу қаласының № 2 мектебінің оқушысы;

3 орын - Абдрахымова Аружан, Павлодар қаласының № 19 мектебінің оқушысы;

 

Шахмат (ұлдар)

1 орын - Бексултанов Диас, Назарбаев зияткерлік мектебінің оқушысы;

2 орын - Нетаев Мейрам,  Майқоңыр ЖОББМ оқушысы, Ертіс ауданы;

3 орын - Кертаев Нартан , № 11 мектеп оқушысы  Павлодар қ

 

Шахмат (қыздар)

1 орын - Жамиева Аяулым, Идрисова  атындағы  ЖОББМ оқушысы Ақтоғай ауданы;

2 орын – Ищанова Адина , Павлодар қаласы № 25 ЖОМ оқушысы;

3 орын - Хайратпек Мақпал  Тлектес ЖОМ оқушысы  Лебяжі ауданы

Үстел теннисі (ұлдар)

1 орын – Андосов Сабыржан , № 2 ЖОМ оқушысы, Ақсу қ.

2 орын - Куанышпаев Заид , Лебяжі ЖОМ оқушысы Лебяжі ауданы;

3 орын - Кайнитеденов Олжас, М. Горький ЖОМ оқушысы, Ертіс ауданы.

 

 

 

Үстел теннисі (қыздар)

1 орын - Баканова Аймира , № 2 ЖОМ оқушысы, Ақсу қ.;

2 орын –Майер Айдана , Лебяжі ЖОМ  оқушысы Лебяжі ауданы;

3 орын - Касымова Айжан ,Зангар  ЖОМ оқушысы Павлодар ауданы.

Әскери-қолданбалы спорт

1 орын – Қашыр ауданы;

2 орын – Шарбақты ауданының;

3 – ші орын-Павлодар қаласы №17 ЖОМ.

 

Футзал

1 - орынды Кенжекөл ЖОМ, Павлодар қ.;

2 – орынды №2 ЖОМ, Павлодар қ.;

3 – ші орынды Павлодар қаласының № 25 ЖОМ.

Баскетбол

1 орын – Павлодар қ. командасы;

2 орын – Ақтоғай ауданының командасы;

3 орын – Ақсу қаласының командасы.

 

Турнир жеңімпаздары медальдармен, дипломдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды."Балдәурен" республикалық оқу сауықтыру орталығында, Щучинск қаласында өтетін «SportFESTKazakhstan» Республикалық спартакиадасына қатысады.
Сонымен қатар, «Самрук Казына Траст»  қорының әлеуметтік жобаларын дамыту қоры жалпы сомасы 266,9 мың теңгені құрайтын №16, № 25, 29 мектептерге арналған спорттық жабдықтар жиынтығын ұсынды. 
Павлодар қаласы «БІЛІМ ИННОВАЦИЯ»  лицей-интернатының дарынды қыз балаларға арналған  базасында өткізілді.
Спартакиада мектеп  спорт залдары жүргізу үшін.

 

 

 

Павлодар  облысының аймақтық оқу-тәжірибелік дене тәрбиесі орталығының күнтізбелік  жоспарға сәйкес 2017 жылдың 10 қарашасында "шахмат Үйі" № 3 БЖСМ 17-ші облыстық спартакиадасы бағдарламасында және 2 лига колледждерінің 27-ші облыстық олимпиада бағдарламасында тоғызқұмалақтан  ұлдар мен қыздар арасында  жарыстар өтті. 

1 лига

Жарысқа колледждер арасында 1 лига (ұлдар) командасы бірінші орынға ие болды – Павлодар бизнес колледжі , екінші орын – Екібастұз политехникалық колледжі , үшінші орынды Павлодар түсті металлургия колледжі.

Қыздар арасында бірінші орынды - ИНЕУ Колледжі, екінші орынды Павлодар педагогикалық колледжі, үшінші орынды Павлодар түсті металлургия колледжі.

2 лига

Жарысқа колледждер арасындағы 2 лига (ұлдар) командасы бірінші орынға ие болған – Павлодар техникалық сервис колледжі, екінші орынды - Павлодар машина жасау колледжі, үшінші орын – КАТК.

Қыздар арасында бірінші орынды Павлодар Гуманитарлық-педагогикалық колледжі иеленді, екінші орын – Павлодар инновациялық көп профильд колледжі, үшінші орын – Павлодар  теміржол колледжі.

Байқау жеңімпаздары мен жүлдегерлер  білім беру басқармасының аймақтық оқу-тәжірибелік дене тәрбиесі орталығының тиісті дәрежедегі естелік дипломдарымен және медальдарымен марапатталады.

 

  


 

 

 

2017 жылдың 20 қазан күні АОТДТО-ның теннис залының базасында       2 лига колледждерінің арасында XХVII облыстық спартакиада бағдарламасындағы үстел теннисіненжарыс өткізілді. Жарысқа 9 ұл және           7 қыз командасы, барлығы 48 қатысушылар қатысты.

Жарыстың қорытындысы бойынша ұлдар арасында Машинастроительный колледж командасы бірінші орын алды, Технико-экономиялықколледжінің командасы екінші орынға ие болды, ал Теміржол колледжінің командасы үшінші орын алды.

Жарыстың қорытындысы бойынша қыздар арасында Гуманитарлық-педагогикалық  колледжінің командасы бірінші орын алды, екінші орынды  Қызмет көрсету және тамақтану колледжінің командасы алды, ал үшінші орынды Қызмет көрсету саласы колледжінің командасы алды.

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері облыстық білім беру басқармасының дипломдарымен, грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.

 

 

 

 

 

 

 

2017 жылы 6 қазан аралығында "Ертіс"  шаңғы базасында 2-ші лига колледждерініңXХVIIоблыстық спартакиадасы бағдарламасында жеңіл атлетикалық кросстан жарыс өткізілді. Жарысқа 80 жуық қатысушы қатысты.

Жарыстың нәтижесі бойынша 2-ші лига колледждерінің қыздары арасында Қызмет көрсету саласы колледжінің командасы бірінші орын алды, екінші орынды Теміржол колледжінің командасы алды, ал үшінші орынды Пшембаев атындығы ЭГТК колледжінің командасы алды.

Жарыстың нәтижесі бойынша ұлдар арасында Павлодарлық техникалық сервис колледжінің командасы бірінші орын алды, екінші орынды Теміржол колледжінің командасы алды, ал үшінші орынды Құрылыс және коммуналдық шаруашылық колледжінің командасы алды.

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері білім беру басқармасының дипломдарымен, грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.

2017 жылы 6 қазан аралығында "Ертіс"  шаңғы базасында 1-ші лига колледждерініңXVIIоблыстық спартакиадасы бағдарламасында жеңіл атлетикалық кросстан жарыс өткізілді. Жарысқа 80 жуық қатысушы қатысты.

Жарыстың нәтижесі бойынша 1-ші лига колледждерінің қыздары арасында Бизнес колледжінің командасы бірінші орын алды, екінші орынды ИнЕУ колледжінің командасы алды, ал үшінші орынды Б.Ахметов атындығы педагогикалық колледжінің командасы алды.

Жарыстың нәтижесі бойынша  ұлдар арасында Ж.Мұса атындағы аксу колледжінің командасы бірінші орын алды, екінші орынды Политехникалық колледжінің командасы алды, ал үшінші орынды ИнЕУ колледжінің командасы алды.

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері білім беру басқармасының дипломдарымен, грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.

 

Аймақтық оқу-тәжірібелік дене тәрбиесі орталығының күнтізбелік жоспарына сәйкес 2017 жылы 6 қазан аралығында "Ертіс" шаңғы базасында мектеп оқушылары арасында  XХVIIоблыстық жазғы спартакиадасы бағдарламасында жеңіл атлетикалық кросстан жарыс өткізілді. Жарысқа 100 жуық қатысушы қатысты.

Жарыстың нәтижесі бойынша қала арасында Павлодар қаласының командасы бірінші орын алды, екінші орынды Екібастұз қаласының командасы алды, ал үшінші орынды Ақсу қаласының командасы алды.

Жарыстың нәтижесі бойынша  аудандар арасында Успенка ауданының командасы бірінші орын алды, екінші орынды Павлодар ауданының командасы алды, ал үшінші орынды Қашыр ауданының командасы алды.

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері білім беру басқармасының дипломдарымен, грамоталарымен және медальдарымен марапатталды.

 

2017 жылғы 4 мамырда облыстың білім беру басқармасының Аймақтық оқу-тәжірибелік дене тәрбиесі орталығы мен Жастар бастамаларының даму орталығымен Қазақстан Республикасының Отан қорғаушылар күні және Жеңіс күніне арналған Павлодар қаласының орталық алаңында оқушылар арасында дәстүрлі сап түзеу және ән байқауы өткізілді. Байқауға құрамында 375 оқушы қатысушылары бар 12 команда қатысты.

Шерудің салтанатты ашылуында Павлодар облысы білім беру басқармасының басшы орынбасары Ернұр Нұрланұлы Дәуенов, Жастар бастамаларының даму орталығының басшысы Айгүл Абылайханқызы Садықова, «Ауған соғысының ардагерлері мен жергілікті соғыс арадагерлері» ҚҚ төрағасы Байғабыл Нұртайұлы Майкотов және АОТДТО басшы орынбасары Темірболат Мұсабекұлы Әленов қатысты.

Командалар  сап дайындығы, сапта ән айту және АӘД бойынша сұрақтарына жауап беру «Эрудит» сайыстары бойынша шеберліктерін көрсетті.

Байқаудың қорытындысы бойынша қалалар арасында І орынды Павлодар 1қаласының командасы иеленді, ІІ орынды  – Павлодар 2 командасы және ІІІ орынды - Екібастұз қ. командасы иеленді.

Аудандар арасында  І  орынды Павлодар  ауданының командасы, ІІ орынды - Железин ауданы, ІІІ орынды Баянауыл ауданының командасы иеленді.

2017 жылы 14 наурыз Қазақстан Республикасының қарулы күштерінің 25-жылдығы және Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс  күніне орай «Песни Солдата» облыстық акциясы басталды.

Жоғарыда айтылған науқанның ұйымдастырушылары Павлодар облысы білім беру басқармасы,  Павлодар облысы  «Ауған соғысы мен жергілікті соғыс ардагерлері » қағамдық қоры мен Павлодар облысының жастар бастамаларын дамыту орталығы.

Концерттік тобының қатысушылары Павлодар қаласының № 26,5,43 ЖОМ АӘД оқытушы-ұйымдастырушылары, №19  ЖОМ дене турбиесі оқытушысы, интернационалист жауынгерлер мен жастар бастамаларын дамыту орталығының қызметкерлері. Бағдарламада Ұлы Отан соғысының әндері, Ауған соғысы мен Қазақстан Республикасының Қарулы күштерінің бүгінгі әндері.

Алғашқы концерт Ертіс ауданында өткізілді. Концертте Ертіс ауданының  Әлеуметтік сұрақтары бойынша әкім орынбасары Ержан Мэлсұлы Рақымжанов, аудандық маслихатының төрағасы, «Нұр Отан» партиясының төрағасы, ішкі саясат, интернационалист жауынгерлер, мектеп және колледж оқушылары мен Қарулы күштерінің ардагерлері қатысты.

                  2017 жылы 10 наурызда  Аймақтық оқу-тәжірибелік дене тәрбиесі мен алғашқы әскери дайындық орталығы Павлодар облысының білім беру басқармасымен 25-ші облыстық спартакиадасы бағдарламасы бойынша арнайы мектеп – интернаттар арасында үстел теннисінен жарыстар  өткізді. Жарысқа 7 команда, құрамында  21 қатысушы қтысты.

         Жарыс қорытындылары бойынша жалпы командалық есеппен  I орынды Павлодар қаласының есту қабілеті нашар балаларға арналған  № 1 арнайы жалпы орта білім беру мектеп – интернатының командасы, II орынға Ақсу қаласының № 3 арнайы жалпы  орта мектеп-интернаты командасы,  III Облыстық арнайы жалпы орта мектеп-интернаты командасы иеленді.

Байқау жүлдегерлері АОТДТО медальдары мен мақтау қағаздарымен марапатталды.

            2017 жылдың 27 ақпан мен 3 наурыз аралығында ұлдар арасында баскетболдан жарыстар өткізілді. Жалпы жарысқа  100  қатысушы, әр команда құрамында 10 ойыншы қатысты.   Бәсекелестік командалар ережелері негізінде екі топқа бөлінді. - Павлодар монтаждау колледжі және Павлодар Темір жол колледжі байқау алаңдарына айналды.

           Жарыстың жеңімпазы Павлодар монтаждау колледжі болды.

           Жарыстың күміс жүлдегері - Павлодар Темір жол колледжі атанды.

           Қола жүлдегер - Павлодар мұнай және газ колледжі болып атанды.

 

 

Страница 1 из 8

Сілтемелер мемлекеттік органдардың сайттары

Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Аймақтық оқу-тәжірибелік дене тәрбиесі орталығы" КММ
Қазақстан Республикасы индекс 140000 Павлодар облысы Павлодар қ., Ак.Шокин көшесі, 146
Тел.: 31-06-30
Email: rupcfk@mail.ru